Емајл лак за метал и дрво

77.00ден150.00ден

Емајл лак за метал и дрво

Clear
SKU: 52ccb469a84d Category: Tag:

Емајл лак за метал и дрво, изработен од високо квалитетни алкидни смоли, адитиви пигменти. Користи како завршен премаз на секакви метални и дрвени површини и дава исклучителен сјај и заштита на површината.

Боја

портокалов, бордо, црвен, златен, сребрен, бел, кафен, зелен, светло зелен, син, светло син, сив, црн, светло кафен, бел мат, црн мат, окер, жолт, слонова коска

Големина

0.25kg, 0.65kg